Kup bilet Kup bilet z noclegiem

DoubleTree by Hilton

Co kryje się we wnętrzach pierwszego hotelu DoubleTree by Hilton w Polsce?

 

* 200 pokoi - w tym luksusowo wyposażony apartament prezydencki

* bezpośrednie połączenie z dawnymi halami Wytwórni Filmów Fabularnych, zapewniające przejście do strefy VIP w klubie koncertowym Wytwórnia

* basen, SPA i siłownia z widokiem na panoramę miasta

* w całym hotelu dostępny jest szybki, bezprzewodowy internet

 

Konferencje i szkolenia

Bezpośrednie połączenie dawnych hal Wytwórni Filmów Fabularnych z hotelem DoubleTree by Hilton Łódź stworzyło unikatowe w skali kraju centrum konferencyjne o powierzchni ponad 4,5 tys. mkw. Na kompleks przy Łąkowej 29 składają się trzy dawne hale kongresowe, Kino 3D Wytwórnia oraz osiem sal konferencyjnych, sala balowa i boardroom. Do dyspozycji gości konferencyjnych - szybki, bezprzewodowy internet. Wszystkie sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. (Więcej - link do zakłądki konferencje na stronie hotelu).

 

Imprezy okolicznościowe

Hale Wytwórni, Sala Balowa Hotelu DoubleTree by Hilton i nastrojowy Golden Bar to miejsca, w których można zorganizować swoje święto. Najwyższy standard obsługi, doskonały catering Restauracji Four Colors i wyjątkowe wnętrza są gwarancją wspaniałej atmosfery. Organizujemy przyjęcia weselne, urodzinowe, imieninowe i inne.

 

http://www.doubletreelodz.pl/

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.