Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Cena biletów

Ceny biletów dotyczą seansów 2D i 3D.

15 zł - ulgowy (z Kartą Wytwórni*, z Migawką, z kartą Młodzi w Łodzi, z kartą Selgros)

*Kartę Wytwórni można założyć bezpłatnie. Karta ważna jest bezterminowo, zniżkami obejmuje dwie osoby, uprawnia do tańszych biletów na wydarzenia odbywające się w Kinie 3D Wytwórnia oraz w Klubie Wytwórnia. Wystarczy okazać ją przy zakupie biletu, a w przypadku zakupie online - przy wejściu na salę.

              

    

12 zł - dla posiadaczy Karty Absolwetna UŁ (bilety dostępne tylko w kasie) oraz dla pracowników, tancerzy i kursantów szkoły Project Salsa, a także dla pracowników, kursantów i przyjaciół Centrum Języków Obcych Akcent.

 

 10 zł - Senior / Dziecko (na seanse filmów familijnych, dla dzieci) / Kino Nocą (seanse rozpoczynające się w późnych godzinach wieczornych - o szczegóły prosimy pytać w Kasie) / Łódzka Karta Dużej Rodziny. Pracownicy Urzędu Miasta Łodzi (za okazaniem legitymacji). Bilety w tej cenie dostępne są tylko w kasie biletowej.

 

30 zł - normalny

 

Karta klubowa  - szczegóły

 

 

Honorujemy również bilety:

 

     

                          

 

 

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.