Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Agnieszka Zulewska.jpg

Spotkanie z Agnieszką Żulewską w Kinie 3D Wytwórnia

Miejsce: Kino 3D Wytwórnia

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak ilość miejsc ograniczona.

Agnieszka Żulewska urodziła się 1987 roku i pochodzi z Turawy. Jest aktorką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. W 2010 na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych otrzymała nagrodę publiczności za najbardziej „elektryzującą” rolę żeńską. Od ukończenia studiów wzięła udział m.in w kilku spektaklach Krzysztofa Garbaczewskiego, grała w teatrach w Wałbrzychu i Bydgoszczy u Marcina Libera i Eweliny Marciniak, współpracowała z Nowym Teatrem przy przedstawieniach Krzysztofa Warlikowskiego. Od 2016 jest aktorką Teatru Rozmaitości. Obecnie występuje w spektaklu G.E.N Grzegorza Jarzyny, „Robercie Roburze” Krzysztofa Garbaczewskiego, „Puppenhaus. Kuracja” Jędrzeja Piaskowskiego oraz „Jeziorze” Yany Ross. W 2015 zagrała w dwóch głośnych filmach – „Demonie” (reż. M. Wrona) i „Chemii” (reż. B. Prokopowicz), za który została nagrodzona nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Brała również udział w wielu krótkich formach filmowych.

W ramach Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi zapraszamy na spotkanie z aktorką już 8 maja o godzinie 19:00. Dowiecie się Państwo ciekawostek związanych warsztatem aktorskim, zdobytym doświadczeniem i dotychczasową drogą zawodową Agnieszki, jakie są jasne i ciemne strony wykonywanej przez nią profesji, jakie były początki kariery aktorki i co czuła opuszczając mury swojej Alma Mater, o osiągnięciach dokonanych przez lata pracy w kinie i na deskach teatralnych. Spotkania będą także okazją do posłuchania, w jaki sposób aktorka pracuje nad nową rolą, od czego rozpoczyna budowanie postaci, jak również - czy woli grać przed kamerą czy przed żywym widzem w teatrze.

Spotkanie odbędzie się po projekcji filmu "Demon" Marcina Wrony. Jest to polsko-izraelski film fabularny z 2015r. na motywach dramatu Piotra Rowickiego "Przylgnięcie", w którym Agnieszka Żulewska wcieliła się w rolę Żanety, głównej bohaterki.Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.