Najlepsze kasyna online
Promocja "Polowania na złote jajko" w Kasynie Betsson

Sprawdź promocję polowanie na złote jajko, którą znajdziesz w kasynie betsson

Ciekawa promocja w kasynie betssonZa oknem i w kalendarzu zawitała prawdziwa wiosna. Przed nami trzeci tydzień odkąd rozpoczęła się akcja w Kasynie Betsson ”Polowanie na Złote Jajko”. W dniach od 23 do 29 marca masz kolejną misję do spełnienia oraz szansę na znalezienie się w setce graczy, którzy zostaną wylosowani i nagrodzeni kwotą 800 PLN.

Zapisz się do promocji Kasyna Betsson wchodząc na stronę www.betsson.com. Zdeponuj minimum 100 PLN i obróć tą kwotę na wybranym przez siebie automacie. Masz duży wybór; począwszy od nowości, a na grach z jackpotami kończąc. Masz 7 dni na próbowanie swego szczęścia. Misja trwa od 23 do 29 marca.

Promocje kasynowe pomogą Ci zgarnąć ciekawe nagrodyWypełniając misję otrzymasz los na losowanie nagrody tygodnia. Loteria odbędzie się 30 marca. Być może szczęście Ci dopisze i wygrasz 800 PLN. Wygrane gotówkowe zostaną przyznane na zwycięskie konta. Dodatkowo otrzymasz los na loterię nagrody głównej, która odbędzie się 6 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny. Jeden z gracy zostanie szczęśliwym posiadaczem 200 000 PLN. Zwycięzcy każdych nagród zostaną powiadomieni e-mailem o wygranej w dniu losowania danej nagrody.

Baw się dobrze i wygrywaj. Spraw abyś to Ty znalazł się w gronie zwycięzców tego tygodnia. Masz okazje skorzystać podwójnie raz z gry, a drugi w drodze losowania. Bynajmniej nie jest to losowanie jak na MegaLotto! Fundusze z pewnością przydadzą się na święta. Jeśli jesteś tu nowy, to zarejestruj się zakładając konto. Wpłać depozyt i skorzystaj z oferty bonusowej 100% do 500 PLN. Wpłacając 500 PLN otrzymujesz 1 000 PLN na grę. Dodatkowo na dobry początek współpracy otrzymasz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Baw się kręcąc bębnami w Kasynie Betsson od poniedziałku 23 marca do niedzieli 29 marca. Pamiętaj - marzenia się spełniają, ale żeby wygrać trzeba grać! Być może 100 PLN zamieni się w wielką wygraną!

Warto zaznaczyć, że najlepsze kasyna online znajdziesz właśnie na stronie bonusy24.pl, a konkretnie w zakładce bonusy24.pl/ranking-kasyn/. Jest to jedno z najlepszych zestawień kasyn online w Polsce i mało kto z tym polemizuje. Znajdziesz tam tylko bezpieczne i wypłacalne kasyna online, a dodatkowo wszystkie są w języku polskim i akceptują graczy właśnie z Polski. Jeśli szukasz kasyna online, to świetnie trafiłeś, bowiem na bonusy24.pl z pewnością je znajdziesz.

Największy ranking kasyn online znajdziesz na stronie bonusy24.pl