Sprawdź promocję polowanie na złote jajko, którą znajdziesz w kasynie betsson

Za oknem i w kalendarzu zawitała prawdziwa wiosna. Przed nami trzeci tydzień odkąd rozpoczęła się akcja w Kasynie Betsson ”Polowanie na Złote Jajko”. W dniach od 23 do 29 marca masz kolejną misję do spełnienia oraz szansę na znalezienie się w setce graczy, którzy zostaną wylosowani i nagrodzeni kwotą 800 PLN.

Zapisz się do promocji Kasyna Betsson wchodząc na stronę www.betsson.com. Zdeponuj minimum 100 PLN i obróć tą kwotę na wybranym przez siebie automacie. Masz duży wybór; począwszy od nowości, a na grach z jackpotami kończąc. Masz 7 dni na próbowanie swego szczęścia. Misja trwa od 23 do 29 marca.

Wypełniając misję otrzymasz los na losowanie nagrody tygodnia. Loteria odbędzie się 30 marca. Być może szczęście Ci dopisze i wygrasz 800 PLN. Wygrane gotówkowe zostaną przyznane na zwycięskie konta. Dodatkowo otrzymasz los na loterię nagrody głównej, która odbędzie się 6 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny. Jeden z gracy zostanie szczęśliwym posiadaczem 200 000 PLN. Zwycięzcy każdych nagród zostaną powiadomieni e-mailem o wygranej w dniu losowania danej nagrody.

Baw się dobrze i wygrywaj. Spraw abyś to Ty znalazł się w gronie zwycięzców tego tygodnia. Masz okazje skorzystać podwójnie raz z gry, a drugi w drodze losowania. Bynajmniej nie jest to losowanie jak na MegaLotto! Fundusze z pewnością przydadzą się na święta. Jeśli jesteś tu nowy, to zarejestruj się zakładając konto. Wpłać depozyt i skorzystaj z oferty bonusowej 100% do 500 PLN. Wpłacając 500 PLN otrzymujesz 1 000 PLN na grę. Dodatkowo na dobry początek współpracy otrzymasz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Baw się kręcąc bębnami w Kasynie Betsson od poniedziałku 23 marca do niedzieli 29 marca. Pamiętaj – marzenia się spełniają, ale żeby wygrać trzeba grać! Być może 100 PLN zamieni się w wielką wygraną!

Warto zaznaczyć, że najlepsze kasyna online znajdziesz właśnie na stronie bonusy24.pl, <a konkretnie w zakładce bonusy24.pl/ranking-kasyn/. Jest to jedno z najlepszych zestawień kasyn online w Polsce i mało kto z tym polemizuje. Znajdziesz tam tylko bezpieczne i wypłacalne kasyna online, a dodatkowo wszystkie są w języku polskim i akceptują graczy właśnie z Polski. Jeśli szukasz kasyna online, to świetnie trafiłeś, bowiem na bonusy24.pl z pewnością je znajdziesz.